Poradnie studenckie

Aktualności

Praktycznie o logistyce
2021-11-29

7 grudnia Koło Naukowe Logistyki LOGITOR zaprasza na wydarzenie online "Dni Praktyki dla Logistyki".

więcej »
Działamy razem z Powiatem Toruńskim
2021-10-28

Uniwersytet Mikołaja Kopernika nawiązał współpracę z Powiatem Toruńskim dotyczącą działań realizowanych w ramach konsorcjum Young University for the Future of Europe. 27 października porozumienie w tej sprawie uroczyście podpisali rektor prof. Andrzej Sokala i starosta toruński Marek Olszewski. 

więcej »
O logistyce transportu lotniczego
2021-10-26

Koło Naukowe Logistyki LOGITOR serdecznie zaprasza Wszystkich zainteresowanych tematyką logistyki, a w szczególności obszarem transportu lotniczego na wydarzenie Forum Przyszłych Ekspertów Lotnictwa.

więcej »
Więcej możliwości wsparcia
2021-06-16

UMK kompleksowo oferuje pomoc psychologiczną. Dopełnieniem poradni SYNERGIA jest Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego.

więcej »
Miejska komunikacja w aplikacjach
2021-05-27

Studenci z koła studenckiego LOGITOR przygotowali interaktywną mapę aplikacji mobilnych, które ułatwiają korzystanie z komunikacji miejskiej w Toruniu.

więcej »
Porozumienie z miastem podpisane
2021-05-27

Wzajemna promocja, szerzenie wartości europejskich i działania na rzecz mieszkańców w ramach projektu YUFE to główne punkty porozumienia, które Urząd Miasta Torunia zawarł z UMK 27 maja 2021.

więcej »
Poradnia Dydaktyki – terminy dyżurów
2021-03-04

Konsultacje, wskazówki dla nauczycieli, wyzwania i problematyka nowoczesnej dydaktyki. Koordynatorzy wraz ze studentami Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK już szykują się do otwarcia poradni.

więcej »
Uruchamiamy sieć poradni studenckich
2021-01-28

Już wiosną rusza sieć poradni studenckich na UMK. Studenci pod nadzorem pracowników naukowych i dydaktycznych będą udzielać wskazówek lokalnej społeczności w kilku obszarach. Zachęcamy mieszkańców do zadawania pytań. 

więcej »

Poradnie studenckie