Poradnie studenckie

Aktualności

Zapisy do Poradni Studenckich UMK
2023-10-31

Przypominamy, że na zapisy do Poradni zostały zaledwie dwa tygodnie! Sprawdź naszą ofertę i zarejestruj się już dziś.

więcej »
Akcja rekrutacja w Poradni Informacji
2023-10-24

Poradnia Weryfikacji Informacji i Profilaktyki Cyberpatologii  UMK zaprasza osoby studiujące na spotkanie rekrutacyjne

 

 
więcej »
Poradnia Informacji w akcji
2023-05-31

Maj minął pracowicie w Poradni Weryfikacji Informacji i Profilaktyki Cyberpatologii. Osoby zaangażowane w działanie poradni prowadziły szkolenia, brały udział w warsztacie i wystąpiły na konferencji szerząc wiedzę na temat dezinformacji i potrzeby weryfikacji treści.

więcej »
Poradnie studenckie na Festiwalu Nauki i Sztuki
2022-04-19

Toruński Festiwal Nauki i Sztuki od lat integruje społeczność regionu, popularyzując osiągnięcia naukowe w atrakcyjny sposób. Na tym istotnym dla miasta wydarzeniu nie może zabraknąć przedstawicieli Poradni Studenckich, którzy za cel postawili sobie bycie bliżej ludzi, a także szerzenie specjalistycznej, aktualnej wiedzy o świecie. 

więcej »
Telefon niosący pomoc
2022-03-31

Dla wszystkich osób szukających wsparcia Poradnia dla Równości #Inkluzywni przygotowała zestawienie kontaktów do organizacji pozarządowych niosących pomoc na wielu płaszczyznach.

więcej »
Poradnia prawna dla Ukrainy
2022-03-29

Od 31 marca Uniwersytecka Poradnia Prawna będzie udzielała porad obywatelkom i obywatelom Ukrainy. Zachęcamy też do odwiedzania naszej strony, gdzie sukcesywnie dodawane będą dokumenty tłumaczone na język ukraiński.

więcej »
Przestrzeń przyjazna obcokrajowcom
2022-03-21

Wielkoformatowe malowidło zaprojektowane przez Studencką Poradnię Projektowania Murali przyozdobi salę zajęciową w Studium Kultury i Języka Polskiego dla Obcokrajowców UMK.

 

więcej »
Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym
2022-03-11

17 marca rozpoczynamy cykl wykładów otwartych dla lokalnej społeczności. W trakcie 10 spotkań poruszonych zostanie wiele kwestii związanych ze zdrowieniem psychicznym i rozwojem dzieci oraz dorosłych.  

więcej »
Nowa poradnia na UMK!
2022-03-03

Poradnia Tworzenia i Audytu Stron Internetowych to kolejna - 11. już - poradnia studencka działająca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, która zgłasza gotowość do wsparcia lokalnej społeczności.

 

więcej »
Ruszyła kolejna poradnia!
2022-02-08

Studentki i studenci działający pod eksperckim okiem w Poradni Prawa Własności Intelektualnej i Normalizacji są kolejną grupą, która nieodpłatnie pomaga społeczności lokalnej w ramach projektu Poradni Studenckich YUFE.

więcej »
Praktycznie o logistyce
2021-11-29

7 grudnia Koło Naukowe Logistyki LOGITOR zaprasza na wydarzenie online "Dni Praktyki dla Logistyki".

więcej »
Działamy razem z Powiatem Toruńskim
2021-10-28

Uniwersytet Mikołaja Kopernika nawiązał współpracę z Powiatem Toruńskim dotyczącą działań realizowanych w ramach konsorcjum Young University for the Future of Europe. 27 października porozumienie w tej sprawie uroczyście podpisali rektor prof. Andrzej Sokala i starosta toruński Marek Olszewski. 

więcej »
O logistyce transportu lotniczego
2021-10-26

Koło Naukowe Logistyki LOGITOR serdecznie zaprasza Wszystkich zainteresowanych tematyką logistyki, a w szczególności obszarem transportu lotniczego na wydarzenie Forum Przyszłych Ekspertów Lotnictwa.

więcej »
Więcej możliwości wsparcia
2021-06-16

UMK kompleksowo oferuje pomoc psychologiczną. Dopełnieniem poradni SYNERGIA jest Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego.

więcej »
Miejska komunikacja w aplikacjach
2021-05-27

Studenci z koła studenckiego LOGITOR przygotowali interaktywną mapę aplikacji mobilnych, które ułatwiają korzystanie z komunikacji miejskiej w Toruniu.

więcej »
Porozumienie z miastem podpisane
2021-05-27

Wzajemna promocja, szerzenie wartości europejskich i działania na rzecz mieszkańców w ramach projektu YUFE to główne punkty porozumienia, które Urząd Miasta Torunia zawarł z UMK 27 maja 2021.

więcej »
Poradnia Dydaktyki – terminy dyżurów
2021-03-04

Konsultacje, wskazówki dla nauczycieli, wyzwania i problematyka nowoczesnej dydaktyki. Koordynatorzy wraz ze studentami Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK już szykują się do otwarcia poradni.

więcej »
Uruchamiamy sieć poradni studenckich
2021-01-28

Już wiosną rusza sieć poradni studenckich na UMK. Studenci pod nadzorem pracowników naukowych i dydaktycznych będą udzielać wskazówek lokalnej społeczności w kilku obszarach. Zachęcamy mieszkańców do zadawania pytań. 

więcej »

Poradnie studenckie