Poradnie studenckie

Poradnia Tworzenia i Audytu Stron Internetowych

poradnia-www-banner.jpg

grafika: Anna Jaszczuk

Stworzenie strony internetowej to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Zwłaszcza w czasach, w których większym zainteresowaniem cieszą się media społecznościowe. Warto jednak posiadać własną wizytówkę w Internecie i zrobić to w sposób, który przyciągnie uwagę odbiorcy.

Poradnia Audytu Stron Internetowych udziela wskazówek dotyczących właściwego tworzenia serwisów WWW. Pokazujemy, na co zwrócić uwagę na każdym etapie pracy, jakich błędów unikać i co zrobić, żeby zwiększyć swoją widoczność w Internecie. Naszym celem jest przekazanie wiedzy w zakresie projektowania serwisów internetowych z uwzględnieniem najważniejszych zasad dotyczących architektury informacji, estetyki, funkcjonalności i użyteczności stron internetowych. Podpowiadamy bezpieczne rozwiązania i doradzamy, w jaki sposób chronić swoje dane w Internecie.

Poradnię prowadzą członkowie Studenckiego Koła Architektów Informacji, działającego w Instytucie Badań Informacji i Komunikacji UMK. Jej koordynatorami są dr Przemysław Krysiński, dr Natalia Pamuła-Cieślak oraz dr Paweł Marzec z Katedry Badań Przestrzeni Informacyjnej.

Więcej informacji: www.architekciinformacji.umk.pl

Masz pytanie? Wyślij je tutaj:  formularz zgłoszeniowy lub na: architekciinformacji@umk.pl

Poradnie studenckie