Poradnie studenckie

Poradnia Logistyki

poradnia-logistyki-01.jpg

Poradnia prowadzona jest przez członków Studenckiego Koła Naukowego Logistyki LOGITOR działającego na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.
Z uwagi na interdyscyplinarny charakter logistyki, zakres udzielanych porad  obejmuje zagadnienia odnoszące się do obszarów związanych zarówno z zarządzaniem logistyką, obsługą logistyczną, ewolucją usług logistycznych czy funkcjonowania transportu. Katalog udzielanych konsultacji i wskazówek  obejmować może między innymi aspekty:
•    magazynowania w przedsiębiorstwie,
•    spedycji i dokumentacji transportowej,
•    prognozowania w małym przedsiębiorstwie,
•    obsługi klienta,
•    obsługi miejskich systemów komunikacyjnych (rowery miejskie, hulajnogi elektryczne),
•    działania aplikacji umożliwiających korzystanie z miejskich usług transportowych,
•    tras rekreacyjnych oraz turystycznych w Toruniu obsługiwanych przez transport miejski.


W ramach działalności poradni przewiduje się także:
•    współpracę studentów KNL LOGITOR z przedstawicielami przedsiębiorstw i instytucji w celu czerpania dobrych praktyk i udzielania kompleksowych informacji,
•    zaproszenie zainteresowanych do udziału w inicjatywach organizowanych przez członków KNL LOGITOR (informacje o wydarzeniach udostępniane są na stronie www.logitor.umk.pl oraz https://pl-pl.facebook.com/knllogitor ).

Nie przygotowujemy opinii, udzielane są porady i konsultacje. Termin udzielenia porady wynosi do 14 dni. Zgodnie z pkt. 11  Regulaminu Poradni termin ten może ulec przedłużeniu.

Opiekun poradni - mgr Iwona Wasielewska-Marszałkowska

Masz pytanie? Wyślij je tutaj:  formularz zgłoszeniowy


Materiały przygotowane przez studentów:

1. Mapa aplikacji

Ta mapa to zbiór wskazówek ułożony w internetowej prezentacji. Informacje na mapie ułatwią poruszanie się po mieście. Z propozycji mogą skorzystać nie tylko torunianie, ale również turyści, studenci i osoby odwiedzające miasto.

Na mapie znajdują się linki do aplikacji, dzięki którym łatwo wyznaczymy trasę dojazdu komunikacją miejską, jak również te pozwalające na zakup biletu. Znajdziemy tu mapę dróg rowerowych, ale także bezpośrednie dojście do wypożyczalni rowerów z instrukcją, jak korzystać z miejskiej sieci.

Pod linkiem mapa aplikacji znajdziecie Państwo bezpośredni dostęp do pracy wykonanej przez studentów UMK.

W niedalekiej przyszłości mapa zostanie przetłumaczona na język angielski, co pomoże studentom zagranicznym - w tym także tym przyjeżdżającym w ramach projektu YUFE - poruszać się po mieście.

Poradnie studenckie